12. SINIFLAR HAZIRLIK

TYT ve AYT’ ye hazırlanırken, başarının anahtarının sadece çok çalışmak olmadığını, çalışmanın yanında doğru strateji, planlama ve disiplinin de önemini kavrayarak başlamak başarının ilk adımdır.

Bir çoğumuz neye nasıl çalışmamız konusunda kararsız kalabiliriz. Bazen şimdiye kadar sınavlarda ağırlığı çok az olan bir konuya günlerimizi veririz, bazen de önemli hassas bir konuyu sadece göz gezdirerek geçiştirebiliriz. Bu sebeple en uygun planla en doğru çalışma temposunda yol almak gerekir.

Her birey ayrı yeteneklerle donatılmıştır, yapacağınız en büyük hatalardan biri de kendinizi başkalarıyla karşılaştırmaktır. Şunu unutmayalım ki herkes farklı düzeylerde ve hızda öğrenir. Kurumumuzda, öğrenme süreci, öğrencimizin düzeyine ve hızına göre yapılandırılmalıdır.

12. Sınıflar Kurs Programı

Kurs Başlangıç Tarihi: 15 Ağustos 2019

Kurs Bitiş Tarihi: 19 Haziran 2020

Kurs Günleri: Okullar açılmadan önce, hafta içi Okullar açıldıktan sonra Salı, Perşembe (Günde 3 saat ders.), Cumartesi, Pazar (Günde 6 saat ders)

Kurs Saati: Haftada 18 ders saati + Etütler + Birebir dersler + Paket programlar

Toplam Ders Saati: 720 Ders saati + Etütler + Ofisler + (Ekders) Paket programlar

Kullanılacak Dökümanlar: TYT 5 kitap, AYT 6 kitap, Soru Bankası Seti

Sınavlar: TYT Deneme 24 sınav, AYT Deneme 16 sınav, Türkiye geneli TYT Deneme 2 sınav, Türkiye geneli AYT Deneme 2 sınav

Testler: Konu Anlatım Testi, Kavrama Testi, Uygulama Testi, Başarı Ölçme Testi, Branş Bitirme Testleri TYT 8, AYT 4, Sayısal gruba toplam 780 test, Eşit ağırlık gruba toplam 715 test, Sözel gruba toplam 672 test, TYT grubuna toplam 549 test.

Kayıt İçin Gerekli Evraklar: Nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 Adet vesikalık fotoğraf

Untitled-1